В Перемишлянській громаді обговорили питання соціальної допомоги населенню

Яка допомога потрібна вразливим верствам населення? Що знають в громадах про соціальні послуги, партнерські та державні програми,які стосуються отримання грошової допомоги на лікування, оздоровлення, реабілітацію,соціальний супровід?Ці та інші запитання обговорили в Перемишлянській громаді.

У фокус-групі в рамках проєкту “Люди старшого віку та люди з інвалідністю: потреби, проблеми, можливості” взяли участь кейс – менеджери проекту Світлана Криштанович та Валентин Бордун, представники МО ” Право на захист ” та БФ ” Норвезька рада у справах біженців”, спеціалісти УСЗН Львівської РДА та відділу соціального захисту населення Перемишлянської міської ради, юрист Перемишлянського бюро правової допомоги, ВПО, особи з громади з інвалідністю та 60+.

Мета заходу полягала у максимальному вивченні потреб, проблем та пріоритетів у зазначеної категорії населення.

Обговорення також стосувалося методів інформування літніх людей про психо- соціальну допомогу в громаді, доцільність проведення професійних зустрічей працівникам соціальної сфери по роботі з особами, які потребують психоневрологічного супроводу.

Окрім цього, присутніх проінформовано про роботу координаційних офісів при районних адміністраціях та в громадах, куди можна звернутися за юридичною, психологічною/ психосоціальною чи іншою допомогою усім потребуючим.