Велике будівництво: завершено асфальтування від межі Львівської області до Острова

В рамках реалізації президентської програми Велике будівництво тривають роботи на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Загалом ремонтом охоплено дві ділянки цього автошляху, загальною довжиною майже 48 км.
Сьогодні вже влаштовано два шари з попереднім укріпленням основи на 25-кілометровій ділянці від межі Львівської області до Острова. Продовжують укладати завершальний шар асфальтобетонного дорожнього покриття на ділянці Великі Мости – Жовква.
Наразі дорожня техніка працює на відтинку від населеного пункту Боянець в сторону Великих Мостів.
Подальші роботи:
▪ укріплення узбіч;
▪ нанесення дорожньої розмітки;
▪ встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження.
Окрім ремонту дорожнього покриття, необхідно звернути увагу на підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, передбачається збудувати кільцеву транспортну розв’язку на перетині доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, що сприятиме, в першу чергу, уникненню утворення заторів на перехресті доріг.
Ремонтні роботи проводить підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».