Верховною Радою України ухвалено черговий євроінтеграційний законопроект

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт про внесення змін до закону “Про міжнародне приватне право” у зв’язку з ратифікацією Протоколу про право, що застосовується до зобов’язань про утримання.

Український парламент 1 грудня проголосував за євроінтеграційний законопроєкт №6107.

Положення вищезазначеного законопроєкту спрямовані на:

гармонізацію законодавства України із законодавством держав-членів Європейського Союзу;
внесення змін до низки статей закону “Про міжнародне приватне право”, які регулюють питання визначення права, що підлягає застосуванню до зобов’язань про утримання;
реалізацію громадянами своїх прав на утримання, які виникають з сімейних відносин, батьківства, шлюбу або спорідненості, включаючи зобов’язання про утримання дитини незалежно від сімейного статусу її батьків.