Відбулась нарада щодо призову на військову строкову службу

Триває осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час сьогоднішньої наради з представниками територіальних громад, за участі 2 відділу Львівського РТЦКСП, обговорили хід виконання призову на території району.

Присутнім наголошено на питаннях чинного законодавства щодо військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в частині обов’язків та вимог.
У ході наради окреслили основні завдання, які покладено на місцеві органи влади. Так, на усіх територіях має повноцінно здійснюватися оповіщення призовників, проводитися медичний огляд, поряд з цим, має бути забезпечено довіз призовників безпосередньо на збірний пункт.

На цей час, виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу є пріоритетним державним завданням, яке необхідно виконати у встановлені терміни та в повному обсязі.