Відбулась промоакція вакцинації проти поліомієліту

Поліомієліт – гостре інфекційне захворювання вірусного походження, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту та уражає центральну нервову систему, викликаючи паралічі та закінчується у важких випадках смертю.

Цю хворобу неможливо вилікувати, але його можна попередити завдяки вакцинації. Найбільшу загрозу вірус становить для дітей у віці до шести років. Наприкінці минулого року в країні виявили два випадки поліо. У зв’язку з цим, вчора у Львові відбулась промоакція «ВАКЦИНУЙ ВІД ПОЛІО ДИТИНУ – ВРЯТУЙ КРАЇНУ» щодо привернення уваги громадськості до цього небезпечного захворювання та необхідності вакцинації дітей.
Під час заходу відомий силач, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, лікар-педіатр, ендокринолог Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру Олег Скавиш (Тягнизуб) протягнув зубами карету «швидкої», у якій було близько десяти дітей, та закликав громадськість вакцинуватися від поліо.
Участь у заході взяли та підтримали представники органів державної влади та медичної спільноти області.