Визначальним чинником інституту усиновлення є турбота про дітей, які втратили батьків або з тих чи інших причин позбавлені батьківського піклування, створення для них середовища, яке є характерним для сім’ї.
Усиновлення є найкращою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в результаті чого вони отримують сім’ю, стають її рівноправними членами.
Сьогодні працівники служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації взяли участь у zoom-конференції, яку провели представники служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації. Обговорено питання вдосконалення якості інформації про дітей, які можуть бути усиновлені.
На обліку в службі у справах дітей РДА перебуває 81 дитина, яка може бути усиновлена. Детальну інформацію щодо процедури усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, можна отримати в службі у справах дітей Львівської райдержадміністрації за адресою: Львівський район, м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27, кабінет № 20.
Ще більше новин:
Велике будівництво: на дорозі Туринка-Жовква тривають будівельні роботи
Сьогодні 16 добровольців ДФТГ у Щирецькій громаді склали присягу на вірність українському народові т...
До уваги мешканців Львова та області — альтернативні номера поліції
Глинянський килим офіційно став частиною культурної спадщини України!
21 березня - Міжнародний день людини із синдромом Дауна
Триває оновлення державних будівельних норм щодо проєктування освітніх закладів