Відбулася робоча нарада із головами місцевих рад району щодо алгоритму дій на випадок надзвичайних ситуацій

Як відомо, у громадах району діють добровольчі формування, які виконують завдання із оборони та забезпечення порядку, відповідно до Закону України. Спільно із керівництвом громад дбаємо, щоб захисники були забезпечені усім необхідним.

Від початку повномасштабного вторгнення росія вдається до ядерного шантажу та погроз, порушує правила безпеки на атомних об’єктах.

Тому, аби уникнути паніки, необхідно бути готовими до дій у випадку радіаційної загрози.

Відтак, спільно із керівниками громад прослухали інструктаж щодо необхідних дій під час ядерної атаки від майстра виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівського району Михайла Олійника.

Зокрема, йшлося про те, як злагоджено ліквідувати наслідки ймовірної атаки, допомогти мешканцям і правильно інформувати населення.

Продовжуємо працювати задля Перемоги та дбати про безпеку мешканців!

Львівська районна державна адміністрація