Відбулася робоча нарада працівників ДСНС з керівниками лісогосподарських підприємств.

1️⃣6️⃣ березня начальник відділу оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної державної адміністрації Олег Хаба взяв участь у робочій нараді Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області з керівниками лісогосподарських підприємств. У нараді взяли участь в.о. начальника Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, головний інспектор Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, провідний фахівець Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, головний лісничий Кам’янка-Бузького дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП “Галсільліс”, лісничий Добротвіського лісництва Кам’янка-Бузького дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП “Галсільліс”.

☝️Під час проведення робочої наради було звернено особливу увагу на початок пожежонебезпечного періоду. 📌📌Присутні розглянули питання:
1️⃣ Придбання лісокористувачами мобільних резервуарів для води, що дасть змогу забезпечити ефективну роботу під час гасіння пожеж в екосистемах у місцях, куди неможливий доїзд пожежної техніки.
2️⃣ Облаштування пожежних водойм в населених пунктах, які безпосередньо розташовані поблизу лісових масивів та торфополів.
3️⃣ Проведення робіт із облаштування та оновлення існуючих мінералізованих смуг та доріг протипожежного значення, а також виконання робіт з очистки від захаращеності лісових масивів.
4️⃣ Приведення в стан готовності на пожежонебезпечний період опорних пунктів та добровільних пожежних дружин.

161511884_2448163951995417_228713713121778084_o