З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Низку важливих питань розглянуто сьогодні, під час чергового засідання, зокрема: щодо надання дозволу на вчинення правочину, підтвердження місця проживання дітей, висновку про можливість проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про призначення опікуном, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав. Загалом розглянуто 14 питань порядку денного. Засідання провела керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
«Гаряча лінія» для державних службовців з питань оплати праці
У Львівському районі тривають інтелектуальні змагання у межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з н...
Нарада щодо питання передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації до новостворених райде...
Воєнний стан: розгляд запитів ДПС Львівщини призупинено, податкову консультацію можна отримати по те...
У Зимноводівській громаді відбулись волейбольні ігри серед дівчат у межах Всеукраїнських шкільних лі...
Електронний кабінет - зручний спосіб спілкування з податковою службою