Про стан інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад району, обговорили сьогодні під час засідання відповідної районної комісії. Під час засідання повідомлено про завершення інвентаризації водних об’єктів.
Також заслухано інформацію стосовно стану виконання завдань з інвентаризації лісових ресурсів та об’єктів державної та комунальної власності. Надано рекомендації щодо пришвидшення вказаного процесу.
Ще більше новин:
Велике будівництво: триває реконструкція спортивних майданчиків Франкового університету
Дітям із Львівського району вручили обереги "Батьківське серце"
Алгоритм дій для подання через ЕК заяв за формами № 1ДР та № 5ДР?
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації інформує щодо...
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує
Несплата аліментів: наслідки для батьків