Відбулось засідання круглого столу у Кам’янка-Бузькій ДПІ

На днях у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся круглий стіл з платниками податків за участю фахівців інспекції. Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб, стало основною темою проведеного заходу.

Податківці розповіли, що згідно ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року проводиться кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб. Також проінформовано присутніх осіб про особливості та об’єкти одноразового (спеціального) декларування, строки його проведення, порядок сплати спеціального збору, державні гарантії декларантам тощо. Крім цього, фізичних осіб цікавило питання в якому форматі подається декларація. На що було зазначено, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.