Відбулось засідання обласної призовної комісії

1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час засідання обласної призовної комісії під головуванням заступника голови ЛОДА Віталія Загайного учасники комісії проінформували про хід підготовки до виконання кампанії на території області.

Участь у засіданні взяли члени обласної та районних призовних комісій, військові комісари районних територіальних центрів комплектування (РТЦК), представники Нацполіції, Державної прикордонної служби, Нацгвардії тощо. Під час наради зазначили, що основними причинами труднощів при відборі призовників для проходження строкової військової служби є неналежне оповіщення призовників та їхнє ухилення від проходження районних призовних комісій.
Відтак, наголошено на необхідності посилити співпрацю між територіальними центрами комплектування, органами Нацполіції та місцевого самоврядування аби знизити рівень ухилення призовників від військової служби.
На цей час, виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу є пріоритетним державним завданням, яке необхідно виконати у встановлені терміни та в повному обсязі.