Відбулося засідання комісії щодо здійснення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для деяких категорій осіб

Осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їхніх сімей, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав через зміну формули, за якою розраховують розмір грошової компенсації.

Зокрема, змінився підхід до визначення коефіцієнта збільшення опосередкованої вартості 1 кв. метра загальної площі житла, а також через зміну показника опосередкованої вартості спорудження житла у Львівській області, відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 17 листопада 2022 року №214.