Відбулися фінальні змагання ІІІ етапу «Пліч-о-пліч» з баскетболу серед юнаків

Всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» реалізовується за ініціативи Президента України та передбачає проведення змагань серед учнів шкіл з п’яти видів спорту (баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування).

Координатором проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Львівській області було визначено управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Вчора у Львівському районі відбулися фінальні змагання ІІІ етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед юнаків. За перемогу боролися 4 найкращі команди.

За результатами запеклої боротьби призові місця розподілилися так:

1 місце – команда Пустомитівської ТГ;

2 місце – команда Кам’янка-Бузької ТГ;

3 місце – Городоцької ТГ;

4 місце – Новояричівської ТГ.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за неймовірні емоції та спортивний азарт!

Окрема подяка Відділ освіти Пустомитівської міської ради та Пустомитівський ліцей N2 імені Василя Кучабського за високий рівень організації змагань; @Федерація баскетболу Львівщини за кваліфіковане суддівство (головний суддя – Капелян Богдан).

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися! Разом до перемоги!

Нагадуємо, що у лютому-березні 2024 року було проведено І та ІІ (шкільні, міжшкільні та серед закладів освіти територіальних громад) етапи спортивних змагань.