Відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді Т. Шевченка

Днями у Львівській РВА відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти нашого району у 2023-2024 навчальному році.

Мета – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Основними завданнями конкурсу є:

виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу;

– виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу;

– виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.

Цьогоріч на конкурс 16 громад району делегували 60 учасників.

Захід проводився в усіх районах області одночасно. Незабаром спільне журі визначить переможців.

Конкурс проводиться щорічно з 1 жовтня до 10 березня.

Дякуємо Мирославі Кулієвич – голові журі, вчителю-методисту Рава-Руського ліцею, кандидату філологічних наук – за організацію і проведення заходу.

Вдячні всім за участь! Бажаємо учасникам натхнення! Сподіваємось ви отримали важливий досвід та позитивні враження.

Зичимо подальших успіхів!

Довідка.

Щорічний конкурс відбувається на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс організовують для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, зокрема, ліцеїстів військових ліцеїв, у чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти усіх форм власності – у три етапи (з листопада по березень).