Відбувся другий блок вебінару “Земельні відносини в Україні в умовах воєнного стану: зміни законодавства та нові виклики для бізнесу”, у якому взяли участь представники Львівська районна державна адміністрація.

Спікерка вебінару – Вікторія Кіпріянова, юридичний радник ГС Всеукраїнська Аграрна Рада.
Під час онлайн-заходу йшлося про:
Земельні торги в умовах воєнного стану: щодо яких земельних ділянок вони відбуваються, а щодо яких – ні;
Як можна взяти земельну ділянку в оренду без земельних торгів;
Які є види договорів, які надають право користуватися земельними ділянками (оренда, суперфіцій, емфітевзис, сервітут). Вимоги до укладення договорів та практичні рекомендації;
Безоплатна приватизація земельних ділянок громадянами України: обмеження в період воєнного стану;
Ринок земель в Україні. Які земельні ділянки можна купити та вимоги законодавства щодо процедури.
Онлайн-захід організували «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» за сприяння ПРООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.