Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Публічність та прозорість під час проведення конкурсів на посади директорів шкіл – запорука успішного та ефективного відбору найбільш відповідних кандидатів. Сьогодні відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Добросинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добросинсько-Магерівської сільської ради Львівського району.

Двох кандидатів конкурсу перевірено на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей, оцінено їхнє бачення розвитку сучасної школи. За результатами випробувань комісія вирішила вважати конкурс таким, що відбувся і визначити переможцем Саву Галину Миколаївну.
Очільниця району побажала переможцю конкурсу енергії, завзятості та наполегливості у реалізації ідей, які б втілювалися у життя школи та сприяли її піднесенню!