У Львівському районі провели перший етап Всеукраїнського рейду «Урок»

У першій половині вересня на території Львівського району провели перший етап рейду «Урок». Станом на 10 вересня, до навчання не приступило 23 дітей.

Зокрема, таких дітей можна поділити за віковими категоріями:

6 дітей віком від 6 до 10 років;

10 дітей-від 11 до 14 років;

7 дітей віком від 15 до 17 років.

Зазначимо, що традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Його мета – дати дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, адресну допомогу в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону. А також виявити дітей шкільного віку, які не приступили до навчання, запобігти їх бездоглядності та безпритульності.

Окрім того, в межах профілактичного заходу «Урок» 603 дитини отримали до нового навчального року набори канцтоварів для навчання та шкільні рюкзаки.

Рейд «Урок» триває впродовж вересня-жовтня. Слід зазначити, що під час всього навчального року триватимуть заходи щодо моніторингу відвідування школярами закладів освіти.