Відбувся тренінг для платників податків

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області днями відбувся тренінг для платників податків на тему: «Одноразове добровільне декларування», за участю фахівців інспекції.

Під час заходу працівники ДПІ інформували громадян про основні аспекти Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX. Роз’яснили, що кампанія одноразового добровільного декларування вже стартувала і триватиме до 01 вересня 2022 року. Учасники заходу дізналися, хто може скористатись правом на «податкову амністію», які доходи підлягають декларуванню та які ставки одноразового збору. Також платників проінформовано про особливості декларування готівкових коштів, зокрема необхідність відкриття рахунків зі спеціальним режим використання в банківських установах. Цікавою для громадян була інформація про гарантії, які отримує декларант в обмін на подання одноразової декларації та сплату відповідного збору.

Також було наголошено, що декларація подається виключно в електронному вигляді  через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація» і рекомендовано  відвідувачам слідкувати за новинами на субсайті Головного управління ДПС у Львівській області та підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук.