Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної державної адміністрації попереджає про небезпечні стихійні метеорологічні явища!

Ввечері 2 грудня зі збереженням вночі та в першій половині дня 3 грудня на території Львівської області очікуються значні опади (дощ, мокрий сніг та сніг). Подекуди налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах ожеледиця.

У місті Львові 3 грудня вночі та в першій половині дня очікуються значні опади (дощ, мокрий сніг та сніг), налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, зв’язку, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.  Просимо бути обережними.