Відомо, що у Державній стратегії регіонального розвитку визначені 7 агломерацій, у які входять громади

У кожній громаді є проблеми, які можна вирішити лише спільно: транспорт, екологія, медицина, освіта тощо.

Львівську агломерацію планують утворити з Львівської міської та 16 сусідніх громад.

Це об’єднання буде в таких напрямках: економічний розвиток, просторовий розвиток, екологія, соціальна інфраструктура, транспортна інфраструктура, ЖКГ, стратегічні проєкти.

Відтак, зважаючи на те, що Львівська агломерація в умовах воєнного стану центральна у розміщенні евакуйованого бізнесу та громадян України із зони активних бойових дій доцільно відновити обговорення перспектив співпраці громад в межах Львівської агломерації.

Тому я запропонувала організувати такий комунікаційний майданчик на базі Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація.

Лише у співпраці можна вирішувати проблеми стратегічного та просторового розвитку територій сусідніх громад, покращувати якість надання публічних послуг в межах агломерації. Зокрема – згідно із законодавством про співробітництво територіальних громад щодо фінансування міжмуніципальних проєктів.

Фото: Львівська обласна державна адміністрація