Влада-наука-бізнес: під час засідання Конкурсної ради обговорили можливості тристоронньої співпраці

Сьогодні, 29 липня, відбулось перше засідання Конкурсної ради у межах реалізації Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки.

В межах заходу обговорили деталі по конкурсу інноваційних проєктів на 2021 рік.

«Виконання завдань Програми передбачає впровадження ефективного механізму взаємовигідного партнерства потрійної спіралі: влада – наука – підприємництво, розвиток інноваційних та високотехнологічних виробництв, створення інноваційних продуктів у Львівській області. Своєю чергою, реалізація інноваційних проєктів сприятиме трансформації регіональної економіки на засадах смарт-спеціалізації, що є одним із ключових пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області на період 2021-2027 років» – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Офіційне повідомлення про початок Конкурсу та умови його проведення будуть розміщені на вебсайтах Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації. Подання заявок на участь у Конкурсі розпочинається з дня публікації офіційного повідомлення про початок Конкурсу.

Довідково:

Загальний обсяг фінансування Програми з обласного бюджету складає 5 млн гривень.

Метою Програми є стимулювання розвитку інноваційної платформи для налагодження взаємовигідних економічних відносин між суб’єктами господарювання та закладами вищої освіти, науково-дослідними установами, науковими парками Львівщини для впровадження інноваційних проєктів, що спрямовані на модернізацію та переоснащення технологічної бази промисловості, створення нових високотехнологічних підприємств та збільшення валової доданої вартості продукції, що виробляється в реґіоні.