k2FtbBdWr1

Внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік. Вони забезпечать ефективне використання бюджетних коштів та своєчасне завершення будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури.

Відтак, прийняли рішення скерувати вивільнений залишок коштів по об’єкту «Капітальний ремонт з переплануванням приміщень Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» на вул. Дністерська, 27 у м. Львові» в обсязі 14,8 млн грн на завершення робіт з реставрації об’єктів комплексу пам’ятки архітектури національного значення XVIII ст. ох. №376 Архикатедрального Собору Святого Юра в м. Львові.

Разом з тим, на підставі відповідних звернень територіальних громад з Програми виключено 2 об’єкти, які  у поточному році не зможуть бути реалізовані («Реконструкція Народного дому за адресою смт Куликів, пл.Незалежності, 24 із заміною шатрового даху та влаштування мансардних приміщень» та «Реконструкція каналізаційних очисних споруд м.Стрия Львівської області. I-ий пусковий комплекс»).

Натомість, затвердили фінансування на інші соціально-важливі проєкти цих територій («Капітальний ремонт внутрішніх систем опалення будівлі Куликівського ОЗЗСО I-III ступенів по вул. Винниченка, 1а в смт. Куликів», «Реконструкція головної каналізаційної насосної станції в с.Добряни Стрийського району»).

З метою забезпечення своєчасного фінансування внесли технічні зміни у назви 6 проєктів згідно з розробленою проектно-кошторисною документацією.

Довідково:

В межах Програми капітального будівництва у поточному році реалізується 129 об’єктів на загальну суму з обласного бюджету 238,8 млн грн.