Волейбольні змагання в Кам’янка-Бузькій громаді: емоції, азарт, перемога!

Напружені змагання, вир емоцій, блискавичні атаки та майстерність – ось що супроводжувало волейбольний турнір серед дівчат у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Кам’янка-Бузькій громаді.

Нещодавно 6 команд закладів освіти громади зійшлися на полі, щоб продемонструвати свою майстерність та здобути омріяну перемогу.

Юні спортсменки вразили глядачів злагодженою командною роботою та азартним настроєм. Дівчата вміло володіли м’ячем, блискавично реагували на подачі та чітко виконували тактичні задуми.

За результатами запеклої боротьби місця розподілились так:

1 місце: Желдецький ЗЗСО;

2 місце: ЗЗСО №3;

3 місце: ОЗЗСО №1.

Переможці змагань здобули не лише нагороди, а й право представляти Кам’янка-Бузьку громаду на 3 районному етапі проєкту.

Вітаємо юних волейболісток з блискучою перемогою! Бажаємо їм не здавати позицій та ще більших успіхів на наступних етапах «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»!

Окрема подяка організаторам за чудову атмосферу та високий рівень проведення змагань.

Спортивні ініціативи «Пліч-о-пліч» дарують незабутні емоції, згуртовують юнаків та дівчат, роблячи життя дітей цікавим!