k2FtbBdWr1

“Все відбуватиметься напряму”, – Тимошенко про роботу Конгресу місцевих і регіональних влад

З 3 червня при Офісі Президента запрацював постійний офіс Конгресу місцевих і регіональних влад, який допоможе представникам регіонів безпосередньо звертатися зі своїми питаннями до центральної влади. В офісі Конгресу вони зможуть вирішувати будь-які питання, що стосуються життя регіонів. 

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко після засідання в Хмельницькому Палати місцевих влад Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

«Для нас було важливо, аби Конгрес працював системно. Відтак, починаючи відсьогодні, на базі Офісу Президента України запрацював постійний офіс Конгресу місцевих та регіональних влад. Є проблеми, питання – будь ласка, телефонуйте, пишіть, приїжджайте, передавайте документи, плануйте зустрічі. Та хоча б просто на каву заходьте, коли буваєте у Києві», – написав у Facebook Тимошенко.

Заступник голови ОП також пообіцяв, що він особисто контролюватиме вирішення питань, що стосуються життєдіяльності громад. За необхідності для вирішення цих питань будуть підключатися також Кабінет міністрів і парламент.

У засіданні Конгресу в Хмельницькому взяли участь 150 делегатів і понад сто представників місцевих громад. Серед питань, піднятих ними, була низка загальних, які хвилюють практично всі регіони: питання підготовки до нового опалювального сезону, списання боргів перед НАК “Нафтогаз України”, передачі громадам об’єктів комунальної власності, забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів, створення умов для індустріальних парків, роботи ПТУ і багато інших.

«Відсьогодні Конгрес – це найбільший у країні майданчик для вирішення проблем у регіонах. Без різниці чи це великий обласний центр, чи маленьке містечко. Все відбуватиметься напряму», – зазначив заступник голови ОП.

Створений при Офісі Президента офіс Конгресу дозволить вирішувати ці питання максимально швидко та ефективно.