Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day

З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвитку волонтерського руху, розбудови екологічного сектору – закликаємо усіх долучатися до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій, яка пройде 18 вересня о 10:00.

До акції можуть долучатися як комерційні так і некомерційні організації, компанії та державні установи, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.
Міжнародна екологічна акція присвячена до Всесвітнього дня прибирання за ініціативи ГО «Let`s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let`s do itWorld» за підтримки міністерств та відомств.
Ваша підтримка надасть змогу провести Міжнародну акцію «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» на високоякісному рівні та зробити вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.