Відділом ведення Державного реєстру виборців виготовлено та передано дільничним виборчим комісіям уточнені списки виборців для голосування на позачергових виборах Комарнівського міського голови.
Нагадаємо, що до 20 години у п’ятницю, 29 жовтня, виборець, який тимчасово нездатний пересуватися самостійно, може подати заяву до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити йому голосування за місцем перебування.
Участь у голосуванні зможуть взяти 10340 виборців. Голосування триватиме з 8 до 20 години 31 жовтня 2021 року на 17 виборчих дільницях Комарнівської територіальної громади.
Ще більше новин:
Куди звертатись, якщо військовослужбовець зник безвісти за особливих обставин
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує
Велике будівництво: триває ремонт автошляхів
Здобуваємо нові знання, аби ефективно працювати для громади району
Для платників єдиного податку 4 групи, які хочуть тимчасово перейти на 3 групу зі ставкою 2% й мають...
Триває загальнодержавна кампанія "Мобілізація"