27 січня на Навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» відбулись індивідуальні гонки у межах чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок.
Першою дистанцію у 12,5 км серед дівчат подолала 20-річна вихованка центру олімпійської підготовки у Новояворівську Юлія Городна. Сестра Юлії Олена виборола друге місце. Юлія пройшла чотири рубежі всього з хвилиною штрафу і на фініші випередила Олену, яка має на два промахи більше. Тренує спортсменок Андрій Іващишин.
Нагадаємо, у п’ятницю спортсмени позмагаються у спринті на 10 та 7,5 км. У суботу заплановане офіційне тренування, а у неділю гонка переслідування на 12,5 км та 10 км. У понеділок та вівторок біатлоністи позмагаються в естафетах.
Фото: Євген Вялков
Ще більше новин:
Львівська ОДА співпрацюватиме з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна у низці галузей
У межах чемпіонату України на Львівщину завітали близько 600 дзюдоїстів
За вчора на Львівщині зафіксували 1154 нових випадки Covid-19. Госпіталізували 305 осіб
Зимова негода залишила мешканців Львівщини без світла
“Доступних ліків” стало більше, програму реімбурсації розширено, - НСЗУ
У Нагуєвицькій спеціальній школі цьогоріч навчатиметься більше сотні дітлахів