Юридичні особи Львівського району отримають компенсацію за прихисток тимчасово переміщених осіб

Інформуємо, що на підставі п.13 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі Закон) юридичним особам району, приміщення яких використовують для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб, ТзОВ «Львівенергозбут» постачає електричну енергію за ціною як для побутових споживачів.

Зазначимо, що на території Львівського району 10 обєктів господарювання, які є власниками (балансоутримувачами) майна, що використовують для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб ( гуртожитків, оздоровчих таборів, будинків відпочинку, санаторіїв, пансіонатів, готелів тощо) у частині задоволення власних побутових потреб внутрішньо переміщених осіб.

Станом за серпень місяць 2022 року поселені на безоплатній основі 224 внутрішньо переміщені осіби .