Така програма працює для початкової школи. Лише на перше півріччя держава виділила Львівщині майже 390 млн грн субвенції, щоб понад 89 тисяч дітей 1-4 класів отримували обіди. Але з осені навантаження на систему шкільного харчування зросте.
Сьогодні у Львівській РДА відбулась онлайн-зустріч з керівниками відділів освіти територіальних громад щодо готовності до забезпечення харчуванням.
На чому наголосили:
місцеві бюджети мають завчасно передбачити кошти на співфінансування харчування учнів з 1 вересня;
на потребі вже зараз готувати кухні та їдальні до збільшення обсягів роботи;
на перевірці стану і потужності електромереж.
Що вже робиться для оновлення кухонь?
Держава спрямовує ресурси на модернізацію харчоблоків, і в наших громадах цей процес уже йде:
у Щирці оголосили тендер на капітальний ремонт харчоблоку та обідньої зони школи;
у Винниках готуються підписати угоду з підрядником для ремонту кухні в науковому ліцеї;
у Солонці вже уклали угоди на технічний та авторський нагляд і подали документи, щоб почати роботи.
Перехід на харчування всіх 11 класів вимагатиме не лише нового обладнання, а й розширення штату.
Спільно з громадами робимо все можливе, щоб уже цієї осені кожна дитина в школі мала доступ до якісної, гарячої та смачної їжі.

