Привітання очільника Львівської РДА Павла Грабського з Днем державної служби:
“Коли історія писатиме про те, як Україна вистояла, у ній обов’язково буде місце для тисяч державних службовців, які без гучних слів і камер просто щодня робили свою справу.
Дякую усій команді Львівської РДА за те, що серед щоденної рутини ви не втратили здатності співпереживати, чути людей і залишатися небайдужими.
За те, що навіть у найважчі часи ви знаходили в собі сили не просто виконувати обов’язок, а підтримувати, допомагати і вселяти впевненість, що обирали не легкий шлях, а обирали правильний.
І ви ніколи не просили оплесків, саме тому заслуговуєте їх найбільше.
Дякую!”




































