З нагоди 80-річчя від дня народження Богдана Ступки

240816202_1172462356599513_6921274118281006461_n

27 серпня в Україні відзначають 80-річчя від дня народження видатного актора театру і кіно, Героя України Богдана Ступки. На його «малій батьківщині», в селищі Куликів, вшановуватимуть пам’ять про великого актора.

Саме тут встановлено пам’ятник-погруддя  і відкрито світлицю-музей «Мистецький Куликів» імені Богдана Ступки.

На гостей вечора чекають:  спільна молитва, урочисте покладення квітів до памятника актору, екскурсія в світлиці “Мистецький Куликів”, презентація фотовиставки «Не заради  людей, а заради мистецтва!», концертна програма від музичного гурту-кабаре «Кварта Львівська».

Дата і час:  27 серпня, 15:00 год.
Місце: смт Куликів, біля пам’ятника-погруддя Богдана Ступки.

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів шкіл Куликівської територіальної громади
Голова райдержадміністрації відвідала ряд сільськогосподарських підприємств району
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулась нарада щодо пасажирських перевезень автомобільним транспортом