За даними служби зайнятості, на початку серпня у Львівській області було 19,5 тисяч безробітних. Майже 62% з-поміж усіх склали жінки віком від 35 до 54 років.

Слід зазначити, що жінки більш активні на ринку праці, охоче погоджуються на професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації, швидше повертаються до трудової діяльності. Про це свідчать статистичні дані Львівського обласного центру зайнятості.

У січні-липні професійним навчанням охопили 1855 жінок, а чоловіків майже вдвічі менше – 980 осіб. Профорієнтаційними послугами фахівців служби зайнятості скористалися 24,6 тис. жінок і лише 16,4 тис. чоловіків.

За темпами працевлаштування жінки також випереджають чоловіків. Упродовж семи місяців поточного року за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 9,6 тис. жінок (54% всіх працевлаштованих), серед котрих 7,1 тис. (або 58%) становили жінки зі статусом безробітного.

До слова, чверть колишніх клієнток служби зайнятості поповнили персонал сфери торгівлі та послуг, тоді як 51% чоловіків працевлаштовані робітниками з обслуговування устаткування і машин, а також кваліфікованими робітниками з інструментом.