За 100 днів повномасштабної війни Сили ПвК «Захід» збили у небі над Львівщиною 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога

Хочу наголосити, що ці цифри стосуються лише Львівської області, оскільки Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України працює у 8 областях на заході України.

Дякую бійцям протиповітряної оборони за те, що впродовж 100 днів вдень та вночі вони реагують на кожну загрозу та захищають нас.
Прошу жителів області не ігнорувати сигнали про повітряну тривогу. Щоразу, коли лунає сирена, є небезпека. Отже, треба йти в укриття.
В жодному разі не фотографуйте та не знімайте на відео підозрілі літальні об’єкти. Повідомляйте про них у чат-бот «Шось летить».
Цей чат-бот Львівська обласна державна адміністрація та IT-фахівці розробили для того, щоб уважні цивільні люди могли допомогти нашим силам ППО. Чат-бот працює на території всієї України. Від 2 квітня ним скористалися 35 тисяч користувачів. Останнім часом все більше повідомлень надходить з Дніпропетровської, Миколаївської та Одеської областей. А також традиційно – зі Львівщини, Рівненщини, Волині та Івано-Франківщини.
Ця розробка допомагає нашим воїнам і дуже дратує ворога. Він створив щонайменше три підробки чат-бота «Шось летить».
Будьте уважні, справжній чат-бот у телеграмі лише цей: https://t.me/rusrocketfly_bot