За результатами земельних аукціонів вартість оренди зросла більш як в 6,5 раза

За результатами земельних торгів, які відбулися у квітні цього року,  продали право оренди 35 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, загальною площею 213,7 га.

Термін права оренди – 7-25 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства та особистого селянського господарства.

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами аукціонів, становить 1,9 млн.грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад. Зазначимо, що ціна продажу права оренди цих ділянок перевищила стартову ціну на 1,6 млн.грн (у 6,7 раза)», – зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Слід відзначити продаж права оренди земельної ділянки на території Грабовецько-Дулібівської територіальної громади Стрийського району площею 10 га. Завдяки аукціону орендна плата зросла в 48 рази від встановлених 12% до 577% від нормативної грошової оцінки ділянки, при стартовій ціні – 2,8 тис.грн. до кінцевої – 135 тис грн.

Загалом, з початку року продано право оренди на аукціонах 48 ділянок комунальної власності, загальною площею 337,1 га, за результатами яких до місцевих бюджетів щорічно буде надходити 2,6 млн.грн. (кінцева ціна перевищила стартову на 2,2 млн.грн.).

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна за посиланням http://torgy.land.gov.ua/auction.