Коли Галина Гєрасимчук дізналася про карантин, #COVID19 і його наслідки, її охопила паніка. Львів’янка переживала за рідних, пацієнтів і особливо — за маму. Жінка доглядає за людьми, що хворіють на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, є алко- чи наркозалежними.
Вона щиро вірила, що науковці знайдуть вихід і зроблять так, щоб світ знову став безпечним. Так і вийшло — є вакцинація. Галина знала, що буде щепитися за першої ж нагоди.
Сильним поштовхом стало ще й те, що її близька людина через коронавірус була на межі життя і смерті. Лікарі не давали шансів. Тоді Галина чітко усвідомила: потрібно щепитися. Коли вкололи першу дозу вакцини, була неабияк щаслива. Каже, це благе діло і для себе, і для суспільства.
Тільки вакцинація може зупинити пандемію Covid -19. Вакцинуйтеся самі та подавайте хороший приклад іншим!
Захищенні – спецпроєкт The Ukrainians
Ще більше новин:
Бюро економічної безпеки України оновило свій бот https://t/me/SaveEconomyBot, додавши окрему функці...
100 днів нашої героїчної боротьби та незламного спротиву
Нагляд за усиновленими дітьми
24 пікапи для 24 Королівської бригади: наші військові отримали чергові автівки від британських аграр...
Триває відбір проєктів з відновлення в рамках Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиц...
Вітаємо переможців з черліденгу Львівського району «Шкільних ліг Пліч-о-пліч»