Запрошуємо до участі у семінарі-практикумі на тему: «Як Замовникам ефективно закупити, а Постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market»

_1633360728_612x321_3_0_nw

За ініціативи департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації буде проведено безкоштовний семінар-практикум «Як Замовникам ефективно закупити, а Постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market».
Запланований захід відбудеться 8 жовтня 2021 року.

Спікери заходу, представники ДП «Прозорро» – керівник відділу розвитку системи публічних закупівель Олексій Краснощоков та фахівець з публічних закупівель Ольга Нос розкажуть про функціонування ProZorro Market, його переваги і загальні принципи роботи для Замовників та Учасників.
До участі у заході запрошуються представники місцевого бізнесу, постачальники й виробники товарів, та розпорядників бюджетних коштів.
Форма проведення семінару очна, з дотриманням усіх карантинних обмежень.Місце проведення: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 7, конференц-зал готелю «Львів».
Початок безкоштовного навчального семінару-практикуму для Учасників закупівель (представників місцевого бізнесу, постачальників й виробників товарів) о 13:00 год., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 12 годині. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/CGZpYX52UKYoEzcBA.
Початок безкоштовного навчального семінару – практикуму для Замовників о 14 год. 45 хв., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 14:15 години. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/qHrqzx8NB3EX8Rc28.

Відбулася робоча нарада працівників ДСНС з керівниками лісогосподарських підприємств.
Дитяча програма на районному фестивалі «Bulava Fest»
«Побачив? Прибери»: працівники райдержадміністрації долучились до всесвітньої акції
З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 4,7 млрд гривень...
Держслужбовці не подають одноразові добровільні декларації