k2FtbBdWr1

Збірна юніорів Львівщини перемогла на чемпіонаті України з боротьби самбо

Сьогодні у Львові завершився чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. За медалі на чемпіонаті позмагались 600 учасників з 22 областей. Львівщину на змаганнях представили 38 найкращих борців.

У перший день розіграли 18 комплектів нагород серед юнаків та дівчат старшого віку. Це спортсмени 16 – 18 років. Борці Львівщини у перший день вибороли 4 медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 79 кг став Ярослав Михалюк. Бронзу у цій категорії виборов Богдан Романов. Також третіми стали Олег Цінник у категорії до 88 кг та Богдан Коваль у ваговій категорії до 98 кг.

Найбільше медалей борці Львівщини вибороли у другий змагальний день серед юніорів та юніорок 18 – 20 років. Чемпіоном у ваговій категорії понад 98 кг став Микола Грибик. Срібними призерами стали Марта Чаплінська у категорії до 47 кг та Назар Шипка у вазі до 98 кг. Бронзу вибороли Віталія Марфіян у категорії до 72 кг, Роман Почанський та Рустам Аскеров у вазі до 53 кг, Микита Берегульський у ваговій категорії до 98 кг.

У третій, завершальний день змагань визначились призери серед юнаків і юніорів з бойового самбо.  Чемпіонами України стали львів’яни Михайло Ліщинський у ваговій категорії до 58 кг та Назар Шипка у вазі до 98 кг. Віцечемпіонами стали Рустам Аскеров у категорії до 53 кг та Артур Стук у вазі до 79 кг. Бронзовими призерами стали Роман Почанський у вазі до 53 кг та Валерій Майборода у категорії до 64 кг.

У командному заліку за підсумками трьох днів  серед юнаків та дівчат перемогу виборола команда Києва, другими стали представники Харківщини, а третіми – Одещини. Серед юніорів та юніорок 18 – 20 років перемогу виборола збірна Львівщини, срібло у киян, а бронза – у спортсменів Дніпра. За підсумками  змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме Україну на чемпіонатах Європи та світу.