Сьогодні у Народному домі с. Ямпіль відбулась зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених під час захисту України.

Прибули родини з трьох територіальних громад Львівського району: Мурованська територіальна громада, Підберізцівська сільська територіальна громада та Давидівська сільська територіальна громада.

Зустріч організована Львівською райдержадміністрацією спільно з Координаційним центром підтримки цивільного населення при Львівській ОВА.

Захід минув у форматі діалогу, де кожен бажаючий зміг задати запитання і отримати відповідь від представників влади, благодійних організацій та фондів.

Обговорили актуальні питання щодо соціального та юридичного супроводу родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, зокрема:

– оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих;

– проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз;

– алгоритм пошуку зниклих безвісти;

– питання відстрочки від служби для членів сімей загиблих;

– пільги, що гарантовані Законами України;

– психологічної, медичної та гуманітарної підтримки.

На запитання родин відповідали:

– т. в. о голови Львівської РДА Андрій Ковальський, начальник управління соціального захисту населення Львівської РДА Ігор Гуменюк, керівники та представники місцевої влади, Пенсійного фонду, представник Офісу підтримки військовослужбовців та членів їх сімей, Регіонального центру координації штабу з питань поводження з військовополоненими на Львівщині Власта Шкрибало, представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА, партнерські організації (благодійні, громадські), представники поліції.

Мережа координаційних центрів підтримки створена за ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький. Керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА – Галина Бордун.

Контакти та адреса офісів підтримки районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1А;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4.

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.