k2FtbBdWr1

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не розпочинав. У прикордонних районах білорусі тривають додаткові заходи з інженерного обладнання пунктів пропуску та розгортання додаткових засобів РЕБ.

На Сіверському напрямку ворог продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. В Бєлгородській та Курській областях продовжено дію підвищеного рівня терористичної загрози. Противник продовжує вогневий вплив із мінометів по позиціях Сил оборони в прикордонних районах.
На Харківському напрямку ситуація без суттєвих змін. Для обмеження дій сил оборони ворог здійснює систематичний вогневий вплив на позиції наших підрозділів.
На Слов’янському напрямку противник здійснював систематичні артилерійські обстріли в районах населених пунктів Петрівське, Нова Гусарівка, Курулька, Долина. Намагається закріпитись в населеному пункті Богородичне, бойові дії тривають.
На Лиманському напрямку активних дій ворог не здійснював. Збільшив інтенсивність застосування артилерії, зокрема – реактивних систем залпового вогню, в районах населених пунктів Шипилівка та Дронівка.
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти здійснюють штурмові дії у місті Сєвєродонецьк, успіху не мають. Тривають бойові дії у районі Тошківки.
На Бахмутському напрямку противник обстрілював наші позиції з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Комишуваха, Гірське, Миколаївка, Білогорівка, Новолуганське.
Українські воїни відбили наступ в районі населеного пункту Врубівка. Також противник намагався наступати у напрямку населеного пункту Миколаївка, але атаку відбили. Ворожий штурм в районі Василівки наші захисники також успішно відбили. Російські окупанти зазнали втрат та відійшли на раніше зайняті позиції.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій ворог не здійснював. На окремих напрямках розгортає додаткові підрозділи.
На Південнобузькому напрямку противник розпочав оборону, обстрілював підрозділи наших військ з артилерії, мінометів та реактивних систем залпового вогню. Намагався здійснити контрбатарейну боротьбу.