Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію у 2023 році

За період з 01.01.2023 по 31.12.2023 здійснено реєстрацію 59 запитів на інформацію. 44 з яких надійшли електронною поштою, 14 – поштою. Здебільшого запити на отримання публічної інформації надсилають громадяни – 42, від органів виконавчої влади, як до розпорядників інформації – 1, від юридичних осіб – 16 в тому числі від представників засобів масової інформації. За результатами розгляду запитів на інформацію 44 запити  задоволено в розгляді та надано відповідь, 2 запити скеровано за належністю до розпорядника інформації, про результати розгляду 13 запитів проінформовано заявника та розглянуто відповідно до закону України «Про звернення громадян».
Здебільшого громадяни звертаються з метою отримання архівних копій документів, документів, що стосуються роботи установи.