1-му фестивалю «Козацькі забави» бути: триває підготовка до проведення

29 липня, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення районного фестивалю «Козацькі забави», який відбудеться 22 серпня на площі перед Жовківським замком.

Розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: проведення урочистої частини; безпекові питання (від наявності маски до забезпечення медичної допомоги, чергування представників ДСНС). Це перший для району фестиваль такого масштабу. Належна підготовка та проведення стане знаковою подією у житті Львівського району. Запрошуємо всіх відвідати фестиваль «Козацькі забави». Зустрінемось у Жовкві!

Фестиваль «Козацькі забави» – запланований як щорічний захід. Родзинкою фестивалю будуть козацькі змагання між командами ТГ. Переможець прийматиме наступний фестиваль.