Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Оформлення трудових відносин, підвищення заробітної плати та своєчасність її виплати безпосередньо впливає на соціальний захист працівників. Від сум нарахованої заробітної плати залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування бюджетів.

Сьогодні, під час спільного засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з представниками Добросинсько-Магерівської ТГ, заслухали інформацію керівників семи підприємств щодо офіційного працевлаштування, підняття рівня заробітної плати та сплати податків.
У Жовківській територіальній громаді районна робоча група провела виїзне засідання у двох підприємствах різної форми власності.
Підсумовуючи, роботодавцям наголосили на важливості дотримання законодавства про працю.