Оформлення трудових відносин, підвищення заробітної плати та своєчасність її виплати безпосередньо впливає на соціальний захист працівників. Від сум нарахованої заробітної плати залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування бюджетів.

Сьогодні, під час спільного засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з представниками Добросинсько-Магерівської ТГ, заслухали інформацію керівників семи підприємств щодо офіційного працевлаштування, підняття рівня заробітної плати та сплати податків.
У Жовківській територіальній громаді районна робоча група провела виїзне засідання у двох підприємствах різної форми власності.
Підсумовуючи, роботодавцям наголосили на важливості дотримання законодавства про працю.