1 загиблий та 3 травмовані: стан аварійності на дорогах області за минулу добу

_1625476266_613x321_3_0_nw

За минулу добу на автодорогах Львова та області сталось 12 дорожньо-транспортних пригод, дві з них – з потерпілими. Таким є стан аварійності на Львівщині за 4 липня. Інформують у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Внаслідок ДТП одна особа загинула, ще троє – були травмовані.

За наслідками інших пригод склали 10 адміністративних протоколів за ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 24 людини
Триває прийом заявок на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналіст...
Понад 80% об’єктів житлово-комунального господарства області готові до опалювального сезону
Велике Будівництво: у Яворові триває реконструкція міського стадіону