k2FtbBdWr1

100 ПРЕТЕНДЕНТІВ ІЗ ЛЬВІВЩИНИ СКОРИСТАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПІДТРИМКОЮ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ «єРобота»

За результатами п’ятьох етапів оцінки бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота», що спрямована на розвиток або започаткування власної справи (від липня), Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 100 заявникам, документи яких розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості.

Про це повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.

За його словами,грант отримають 58 фізичних осіб-підприємців, 12 – юридичних осіб і 30 тих, хто лиш буде організовувати власну справу.

Середній розмір мікрогранту – 231,5 тис. гривень. Фінансову допомогу держави можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, закупівлю тварин, програмного забезпечення, оплату послуг маркетингу та інші потреби, необхідні для ведення або розширення підприємницької діяльності.

Унаслідок реалізації урядової програми «єРобота» в області створять майже 240 нових робочих місць у таких галузях економіки: ресторанний бізнес, будівельна індустрія, сільське господарство.

Зокрема – зросте розведення великої рогатої худоби, крільництво, вирощування овочів.

Також збільшиться виготовлення хлібобулочної продукції, масла та сиру, меблів, верхнього, трикотажного або в’язаного одягу, аксесуарів, взуття, предметів з деревини та ін.

Подати заявку для участі у програмі «єРобота» можна через портал «Дія» https://is.gd/KT7RoW.

Львівський центр професійно-технічної освіти щопонеділка та щочетверга надає онлайн-консультації щодо реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, а також на платформі ZOOM організовує дводенні семінари (деталі – https://bit.ly/3OpXOOn).