У Львівському районі облаштовують пунки обігріву

Відтак, у холодний період у громадах району діятимуть 167 стаціонарних пунктів обігріву для населення.

У Львові – 38.

Пункти обігріву запрацюють, коли температура повітря знизиться до зимових показників.

Про адреси мешканців області повідомлять представники територіальних громад.

Також на цей час заклади охорони здоров’я та соціальної сфери будуть забезпечені мобільними котельнями, дизельними генераторами, дровами та вугіллям.

Львівська ОВА Львівська обласна державна адміністрація та всі районні військові адміністрації області затвердили Комплексний план на осінньо-зимовий період 2022/23 років.

У цьому документі передбачили алгоритм дій на випадок ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.

Підприємства теплокомуненерго також розробили план взаємодії між енергетичними підприємствами області під час кризової ситуації.

Детальніше про пункти обігріву можна дізнатися на офіційних сторінках органів державної влади та територіальних громад.

Львівська районна державна адміністрація