1001,8 млн грн виплатили відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам Львівщини

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують, що за останні дні травня та червень поточного року нарахували відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам в обсязі 1049,5 млн грн, з яких виплатили 1001,8 млн грн або 95 % нарахувань та 60 % від потреби на весь відпускний період, що закінчується в серпні.

«Деякі території області  мають фінансові труднощі, проте місцеві органи влади вживають всі необхідні заходи для забезпечення своєчасних виплат педагогічним працівникам Львівщини», – зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Загалом у 2021 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області запланували виділити понад 1,6 млрд грн, що на 33 % перевищує аналогічні показники минулого року.