16 травня на горі Маківка вшанували воїнів січового стрілецтва полеглих у героїчній боротьбі за волю України. До урочистих заходів долучився колектив Львівської райдержадміністрації на чолі зі заступником голови Андрієм Ковальським.
Присутні поклали квіти та запалили лампадки до Меморіалу Українських січових стрільців, представники духовенства провели чин панахиди за загиблими воїнами українського січового стрілецтва. Також відбулось громадське віче. Окрім історичного екскурсу та виконання стрілецьких пісень, на Маківці відтворили події героїчного бою Українських січових стрільців.
Ще більше новин:
Ветерани та ветеранки російсько-української війни можуть пройти дослідження "Гастроскопія" безкоштов...
Уряд прийняв постанову, яка дозволить українцям безоплатно отримувати ліки проти хвороби Паркінсона ...
Де можна отримати інформацію про «Реєстраційний номер екземпляра РРО»?
З 1 січня вводиться в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи
80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ: відбулись урочистості з нагоди Дня частини
Де можна скористатися цифровим паспортом вже зараз