16 травня на горі Маківка вшанували воїнів січового стрілецтва полеглих у героїчній боротьбі за волю України. До урочистих заходів долучився колектив Львівської райдержадміністрації на чолі зі заступником голови Андрієм Ковальським.
Присутні поклали квіти та запалили лампадки до Меморіалу Українських січових стрільців, представники духовенства провели чин панахиди за загиблими воїнами українського січового стрілецтва. Також відбулось громадське віче. Окрім історичного екскурсу та виконання стрілецьких пісень, на Маківці відтворили події героїчного бою Українських січових стрільців.
Ще більше новин:
До уваги аграріїв Львівського району! Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтр...
Під час виїзду в Комарнівську ТГ обговорили ситуацію в закладах освіти
Практичний досвід відновлення архітектурних міст після ІІ світової війни
У Запитові відкрили новозбудовану амбулаторію
Архівне управління Львівської районної військової адміністрації інформує
Нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів