13 державних нагород передали родичам загиблих Героїв

Начальниця Львівської РВА Христина Замула передала 13 державних нагород за мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі воїнам родичам Героїв, які, на жаль, загинули у цій кривавій війні.

1. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня

Солдата Бадзя Володимира Романовича, посмертно.

2. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня

Лейтенанта ДРЕБОТА Івана Миколайовича.

3. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня

Солдата КАЛИНЕВИЧА Михайла Ярославовича, посмертно.

4. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня

Солдата КАЛИНИЧА Віталія Юрійовича, посмертно.

КОВАЛЬСЬКОГО Володимира Васильовича, посмертно.

6. Нагороджено Орденом «За мужність» ІІ ступеня сержанта ЛАБУ Назара Зіновійовича, посмертно.

7. Нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня солдата МІЗУНСЬКОГО Юрія Миколайовича, посмертно.

8. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня солдата МУДРАКА Івана Володимировича, посмертно.

9. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня солдата ПАВЛИШИНА Володимира Брійовича, посмертно.

10. Нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня молодшого сержанта ЧАВСА Романа Івановича, посмертно.

11. Нагороджено Медаллю «Захиснику Вітчизни» солдата КУЛАЯ Василя Григоровича, посмертно.

12. Нагороджено Медаллю «За військову службу Україні» солдата ЛОСКОРІХА Юрія Георгійовича, посмертно.

13. Нагороджено Медаллю «Захиснику Вітчизни» солдата МУСІЄВСЬКОГО Володимира Романовича, посмертно.

Слава і шана українським Героям!,